Vinter/vår 2016

Uke 22 - Den Kulturelle Bæremeisen

30.05: Blakstadheia bhg, Froland, kl 10
           Bliksåsen bhg, Froland, kl 13
31.05: Natveitåsen bhg, Birkenes, kl 10
          
Hornnes bhg, Evje, kl 13
01.06: Oddeskogen bhg, Evje, kl 10
          
Byglandsfjord bhg, Bygland, kl 13 
02.06: Hylestad bhg, Valle, kl 10 
          
Valle bhg, Valle, kl 13
03.06: Fjellgardane og Bykle bhg, Bykle, kl 10   

Uke 21 - Tromsø

23.05: Templarheimen bhg. kl 10
           Sommereng bhg. (+ Nansenveien) kl 12
           Hvalrossen bhg. kl 14
24.05: Berg bhg. kl 10
           Nordkjosbotn bhg. kl 12.30
25.05: Universet bhg. kl 10
           Tomasjordneset bhg. kl 12
           Polarmåsen bhg. kl 14
26.05: Heimly bhg. (+ Polarhagen) kl.10
           Rødhette bhg. (+ Lekestua) kl 12
           Bjørnebekken bhg. kl 14
27.05: Solneset bhg. kl 10
           Kvamstykket bhg. kl 12

Uke 19 - Den Kulturelle Bæremeisen

09.05: Prestholt bhg, Lillesand,  kl 10
          Læringsverkstedet Kaldvell bhg, Lillesand, kl 13
10.05: Veslekollen Montessori gårdsbhg, Lillesand, kl 10
          Villa Snøringsmoen Montessoribhg, Lillesand, kl 13
11.05: Annemorhuset bhg, Grimstad, kl 10
           Eide bhg, Grimstad, kl 13
12.05: Flatefjell bhg, Grimstad, kl 10
          Grimstad bhg, Grimstad, kl 13
13.05: Regnbuebarna bhg, Grimstad, kl 10
          Tønnevoldskogen bhg, Grimstad, kl 13
 
Uke 15

16.04: Søgne bibliotek kl.12
 
Uke 13

02.04: Søgne bibliotek kl.12

Vinter/vår 2015

 
Uke 16 - Haugesund og Karmøy

13.04: Kvala barnehage, Haugesund, kl.10
          Vea barnehage, Karmøy, kl.13.30
14.04: Villduen barnehage, Haugesund, kl.10
15.04: Solandsbakken barnehage, Haugesund, kl.10
          Sevland barnehage, Karmøy, kl.12
16.04: Lysskar barnehage, Haugesund, kl.10
          Ryvingen barnehage, Karmøy, kl.14
17.04: Espira Bjørgene barnehage, Haugesund, kl.10
          Espira Bråsteintunet barnehage, Haugesund, kl.12
          Steinsfjellet barnehage, Haugesund, kl.14
 
Uke 4 - Akershus og Vestfold

19.01:  Galleberg barnehage i Sande, kl.10
20.01:  Morellveien barnehage i Asker, kl.10
20.01:  Helledammen FUS, avd. Tommeliten, Spikkestad, kl.12
21.01:  Ås barnehage i Slependen, kl.10 og kl.11
           Nansentunet barnehage i Asker, kl.14
22.01:  Lillehagen barnehage i Haslum, kl.10 og kl.11
23.01:  Hosle barnehage i Hosle, kl.10
           Vendla barnehage på Nesøya, kl.12     

Vinter/vår 2014:

Uke 24 - Kristiansand, barnas blomsterdag

11.06: Domkirkens menighetshus kl.10, kl.11 og kl.12



Uke 21 - Trondheim

19.05: Spiren barnehage kl. 10


           Birralee int. School kl. 12


           Ringvålskogen barnehage kl. 14


20.05: Kattemskogen barnehage kl. 10


           Fagerlia barnehage kl. 11.40


           Berg barnehage kl. 14

Uke 12 - Trondheim:



17.03: Persaunet barnehage  kl.10


           Fykenborg barnehage  kl.12


           Dalgårdtunet barnehage kl.14


18.03: Prestegårdsjordet barnehage kl.10


           Breidablikk åpne barnehage   kl.12


           Strindheim barnehage kl.14


19.03: Regnbuen barnehage kl.10


           Svalsberget barnehage  kl.12


           Huseby barnehage kl.14


20.03: Tyholttunet barnehage kl.10


           Brundalen avd. Leistad kl.12 og kl.13


21.03: Lademoen   barnehage kl.10


           Tildra barnehage  kl.12


           Myra barnehage   kl.14


Uke 11 - Grimstad: 

11.03: Tykkåsen barnehage kl.10


12.03: Storgaten barnehage kl.10


           Hausland barnehage kl.14


13.03: Portveien barnehage, avd. Hisøy kl.10

Uke 6 - Vinterfestival i Arendal

07.02: Teatersalen Kilden kl.10 og kl.11

Uke 2 - Rogaland

06.01: Hovsherad barnehage, Lund  kl.10


           Heskestad barnehage, Lund  kl.12


           Varden barnehage, Egersund  kl.14


           m/ besøk fra Rundevoll


07.01: Hammeren barnehage, Lund  kl.10 + 11


08.01: Austrått barnehage, Sandnes  kl.10


09.01: Krystallveien barnehage, Sandnes  kl.10


           Ganddal barnehage, Sandnes  kl.14


10.01: Sandvikveien barnehage, Stavanger  kl.10


           Kiellandsskogen barnehage, Egersund  kl.13


Høst/vinter 2014:


 

Uke 41 - Sandefjord 

08.10: Vesterøy barnehage, kl. 10


           Furustad barnehage, kl. 12



Uke 38

19.09: Eventyrheia barnehage, Sogndalen, kl. 09.30

Høst/vinter 2013

Uke 44 - Kristiansand
01.11: Tinnstua barnehage kl. 10
 
Uke 44 - Drammen og Lier
28.10: Sørbyløkka barnehage kl.10.15
28.10: Jordbærkollen barnehage, Lier, kl.14
29.10: Kjerraten barnehage kl.10
29.10: Røyseplassen barnehage kl.14
30.10: Kobbervik Gård barnehage kl.10 og 11, St.Hansberget og Strømsø barneh. er med
31.10: Akebakken barnehage, Lier, kl.10
 
Uke 43
26.10: Lørdagsteater Vennesla kulturhus, kl. 12
 
Uke 42
14.10: Heddeland barnehage, Marnardal, kl. 10 og Laudal barnehage, kl. 12
15.10: Spiren barnehage, Søgne, kl. 10
16.10: Finsland barnehage, Songdalen, kl. 10
17.10: Eventyrheia barnehage, Songdalen, kl. 09.30
17.10: Søgne barnehage kl. 11.30

Vinter/vår 2013

Uke 6


06.02: Nygård barnehage, Lyngdal, kl.10



Uke 10


04.03: Babuschka barnehage, Evje, kl.10 med besøk av Lekekassa barnehage


05.03: Lyngtua barnehage, Lyngdal, kl.10.30 med besøk av Bergeheim barnehage



Uke 16


16.04: Bjørktun barnehage, Farsund, kl.10 med besøk av Brøvigs Minde barnehage


18.04: Solsletta barnehage, Vennesla,  kl.09.30 + 10.30 + 11.30


19.04: Solsletta barnehage, Vennesla,  kl.09.30 + 10.30 + 11.30

Uke 22 


29.05: Eidehavn frivillighetssenter, Arendal  kl.10 

Høst/vinter 2012

Turné uke 46-47-50


Dato – Sted:


15.11: Skinsnesheia barnehage, kl. 10:15


16.11: Taremareskogen barnehage på Flekkerøy, kl.10.30.


19.11: Hylestad barnehage, kl. 10


19.11: Valle barnehage, kl. 11:30


19.11: Bykle barnehage, kl. 13:30


23.11: Imekollen barnehage, kl. 10:30


23.11: Skjebstad barnehage, kl. 12:30


10.12: Voietun barnehage, kl. 10